İptal Politikası

Konaklama rezervasyonunda en geç giriş tarihine 45 gün kala iptal ya da değişiklik yapılabilir. Daha geç yapılan iptallerde, ön ödeme iade edilmez

İptal Politikaları


Girişten 1 gün (24 saat) öncesine kadar hizmet bedeli hariç tam para iadesi.
Esnek iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarih saatine 24 saatten az kalmamak şartı ile tam para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 1 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemenin tamamını, eksiksiz geri iade alırsınız. hizmet bedeli iade edilmez.
Girişten 5 gün öncesine kadar hizmet bedeli hariç tam para iadesi.
Orta iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 5 günden az kalmamak şartı ile tam para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 5 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemenin tamamını, eksiksiz geri iade alırsınız. hizmet bedeli iade edilmez.
Girişten 7 gün öncesine kadar hizmet bedeli hariç para iadesi.
Katı iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 7 günden az kalmamak şartı ile para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 7 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemeyi geri iade alırsınız. hizmet bedeli iade edilmez.
Girişten 45 gün öncesine kadar hizmet bedeli hariç para iadesi.
Çok Katı iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 45 günden az kalmamak şartı ile para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 45 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemeyi geri iade alırsınız. hizmet bedeli iade edilmez.
Girişten 45 gün öncesine kadar hizmet bedeli hariç %100 para iadesi.
Süper Katı iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 45 günden az kalmamak şartı ile %100 para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 45 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemenin %100 sini geri iade alırsınız. hizmet bedeli iade edilmez.


İletişimİlanlar

Mükemmel Yaz Tatili için Yerinizi Alın

Sunset Beach Club Kiralık Yazlık Villa Tatil Apart Ev