Lebrentals Fethiye'de Villa Kiralama

2007 yılında Lebrentals olarak villa kiralama sektörüne adım attık ve Fethiye bölgesinde hala hizmet vermeye devam eden ilk kiralama şirketiyiz. 

Ekibimiz, villa kiralama deneyiminizi özel ve unutulmaz kılmak ve en mükemmel tatili planlamak için burada. Her yıl 10.000 den fazla tatilciyi ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Portföyümüzde, tamamı kendi kontrolümüz altında olan 100 den fazla özel havuzlu lüks villa ve daire bulunmaktadır. Lebrentals A sınıfı TURSAB acentesi olarak günlük kiralık ev sahiplerine yasalara uygun kiralama imkanı sunuyoruz. Merkez ofisimiz Sunset Beach Club Fethiye de bulunmakta olup Fethiye Çalış, Ovacık, Ölüdeniz, Kayaköy, Göcek ve Dalaman bölgelerinde birbirinden güzel villa ve daireler sunmaktayız. Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ediyoruz, böylece size mükemmel bir tatil deneyimi sunarak kendimizi sürekli geliştirebiliyoruz.

Lebrentals A sınıfı TURSAB acentesi olarak günlük kiralık ev sahiplerine yasalara uygun kiralama imkanı sunmaktadır. Merkez ofisimiz Fethiye Çalış bölgesinde Sunset Beach Club sitesi içerisindedir. Fethiye Kayaköy de bulunan şubemiz Relish Kaya 6500 metrekarelik alanda kurulu bir villa kompleksidir. Relish Kaya içerisinde özel havuzlu villalar ile birlikte restoran, özel etkinlikler ve konserler için farklı alanlara sahiptir.  

İletişimİlanlar

Sunset Beach Club Kiralık Yazlık Villa Tatil Apart Ev

Mükemmel Yaz Tatili için Yerinizi Alın

Sunset Beach Club Kiralık Yazlık Villa Tatil Apart Ev