Hakkımızda

LEBRENTALS; 1992 yılında Ankara da, Ticaret ve Turizm sektörlerinde hizmet vermek amacıyla kurulan bir aile şirketidir. Şirketimiz; 2007 yılından beri Muğla ili Fethiye ilçesinde, müşterilerimize, en iyi kalitede hizmet vermek amacıyla; Kiralama,Temizlik Servisleri, İnşaat, Gayrimenkul, Turizm, sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

 Profesyonel hizmet anlayışımız ve bizim için çok değerli olan her müşterimize özel olarak gösterdiğimiz ilgi ve hizmetlerimiz sonucunda; müşterilerimizden sürekli geri dönüş almak ve onlar tarafından tavsiye edilmek en büyük sevincimizdir. Bunun sonucu olarak, Batı Akdeniz bölgesinde Kiralama,Gayrimenkul, Hizmet sektörlerinin en saygın markalardan biri olmaktan gurur duymaktayız.

 Her türlü talebe ve ihtiyaca cevap verebilen, seçkin emlak portföyümüz, Fethiye, Calis, Ovacik, Göcek ve Kalkan bölgelerinde profesyonel olarak yönettiğimiz ve kiraladığımız 100’ün üzerinde ki gayrimenkulümüz, 2016 yılında 2000’nin üzerinde mutlu bir şekilde ağırladığımız misafirlerimiz, Ve her müşterimize bireysel olarak verdiğimiz seçkin hizmetlerimiz ile global rekabette hak ettiğimiz yeri almaktan mutluluk duyarız.

İletişimİlanlar

Lebrentals

Neden Biz! Keyifli bir tatil...

Lebrentals